MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 9255068
nr 925 5068
Serveringsvagn
Brännstämplat Dansk Design, Teak, 50-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 17 november 2014
kl 20:24:42
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
17 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal